Vrijstaande woning De Stille Wille 37 Oost West en Middelbeers

De Stille Wille 37, 5091 WB Oost West en Middelbeers

66 m² Bouwjaar 1972 2 kamers 1 slaapkamers Label D

De Stille Wille 37 is een vrijstaande woning in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m², een perceel van 800 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €485.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
66 m²
Perceeloppervlakte
800 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, outside_built_up_area, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Stille Wille 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Stille Wille 37

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
196.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
261.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.7%
CO₂-emissie
75.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.5 km
Vervoer

Treinstation

9.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.4 km
Gezondheid

Apotheek

4.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.8 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

1670 Inwoners
710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
710 Woningvoorraad
€485.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Spoordonk
90% Koopwoningen
98 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Stille Wille 37

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over De Stille Wille 37

Wat is de geschatte woningwaarde van De Stille Wille 37?

De prijsindicatie voor De Stille Wille 37 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Spoordonk is €485.000. Dat komt neer op circa €7.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Stille Wille 37 zich tot de wijk Verspreide huizen Spoordonk?

De Stille Wille 37 is een vrijstaande woning van 66 m² in de wijk Verspreide huizen Spoordonk. De buurt telt 710 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 98 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Stille Wille 37?

De Stille Wille 37 is een vrijstaande woning in Verspreide huizen Spoordonk, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is De Stille Wille 37 vergeleken met de buurt?

De Stille Wille 37 heeft 66 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Het perceel is 800 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Verspreide huizen Spoordonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €485.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Stille Wille 37 en wat betekent dat?

De Stille Wille 37 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 75.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Stille Wille 37?

De Stille Wille 37 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Spoordonk?

De wijk Verspreide huizen Spoordonk in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €485.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Spoordonk?