Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 1916 m²
Kuikseindseweg 28 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 1916 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kuikseindseweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
13.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
7.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
15.4 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
7.8 kmBioscoop
13.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Middelbeers is €604.000. Dat komt neer op circa €3.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKuikseindseweg 28 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Verspreide huizen Middelbeers. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 89 inwoners per km².
Kuikseindseweg 28 is een woonhuis in Verspreide huizen Middelbeers, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kuikseindseweg 28 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1916 m². In Verspreide huizen Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Kuikseindseweg 28 in Verspreide huizen Middelbeers bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 13.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kuikseindseweg 28: ziekenhuis op 15.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 7.3 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Middelbeers: restaurant (1.4 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Kuikseindseweg 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Middelbeers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1963, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.