Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 990 m²
Dominee's hof 5 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 990 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dominee's hof 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
11 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
4.7 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
15.3 kmRestaurant
1.8 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
5.7 kmBioscoop
11 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oostelbeers is €427.000. Dat komt neer op circa €2.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDominee's hof 5 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Oostelbeers. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.758 inwoners per km².
Dominee's hof 5 is een woonhuis in Oostelbeers, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dominee's hof 5 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 990 m². In Oostelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oostelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Dominee's hof 5 in Oostelbeers bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dominee's hof 5: ziekenhuis op 15.3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4.7 km.
Recreatie nabij Oostelbeers: restaurant (1.8 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Dominee's hof 5 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostelbeers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.