Streetview Voldijnseweg 11 Oost West en Middelbeers

Voldijnseweg 11, 5091 KK Oost West en Middelbeers

156 m² Bouwjaar 1963 Label B

Voldijnseweg 11 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 209 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €568.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
209 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Voldijnseweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voldijnseweg 11

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

15.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.1 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

8.5 km
Cultuur

Bioscoop

15.5 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

380 Inwoners
170 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
117 Woningvoorraad
€568.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Westelbeers
85% Koopwoningen
35 Inwoners per km²

Locatie van Voldijnseweg 11

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Voldijnseweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Voldijnseweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Westelbeers is €568.000. Dat komt neer op circa €3.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voldijnseweg 11 zich tot de wijk Verspreide huizen Westelbeers?

Voldijnseweg 11 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Verspreide huizen Westelbeers. De buurt telt 117 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voldijnseweg 11?

Voldijnseweg 11 is een woonhuis in Verspreide huizen Westelbeers, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Voldijnseweg 11 vergeleken met de buurt?

Voldijnseweg 11 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 209 m². In Verspreide huizen Westelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €568.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voldijnseweg 11 en wat betekent dat?

Voldijnseweg 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Westelbeers?

De wijk Verspreide huizen Westelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €568.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Westelbeers?

Vanuit Voldijnseweg 11 in Verspreide huizen Westelbeers bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 3.4 km.