Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 4245 m²
- Inhoud
- 850 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 3
Hoogeindseweg 3 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 4245 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoogeindseweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
11 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
4.9 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
14.8 kmRestaurant
2.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
5.6 kmBioscoop
10.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oostelbeers is €581.000. Dat komt neer op circa €2.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoogeindseweg 3 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Verspreide huizen Oostelbeers. De buurt telt 232 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².
Hoogeindseweg 3 is een woonhuis in Verspreide huizen Oostelbeers, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hoogeindseweg 3 heeft 229 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 4245 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Verspreide huizen Oostelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoogeindseweg 3 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.24 kg/jaar.
Hoogeindseweg 3 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Oostelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Hoogeindseweg 3 in Verspreide huizen Oostelbeers bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 1 km.