Streetview Langereijt 2 A Oost West en Middelbeers

Langereijt 2 A, 5091 JR Oost West en Middelbeers

213 m² Bouwjaar 2000 Label B

Langereijt 2 A is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 800 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
800 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Langereijt 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langereijt 2 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

1215 Inwoners
505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Oostelbeers
80% Koopwoningen
2.758 Inwoners per km²

Locatie van Langereijt 2 A

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Langereijt 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Langereijt 2 A?

De gemiddelde woningwaarde in Oostelbeers is €427.000. Dat komt neer op circa €2.005 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langereijt 2 A zich tot de wijk Oostelbeers?

Langereijt 2 A is een woonhuis van 213 m² in de wijk Oostelbeers. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langereijt 2 A?

Langereijt 2 A is een woonhuis in Oostelbeers, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Langereijt 2 A vergeleken met de buurt?

Langereijt 2 A heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Oostelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langereijt 2 A en wat betekent dat?

Langereijt 2 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Oostelbeers?

De wijk Oostelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelbeers?

Vanuit Langereijt 2 A in Oostelbeers bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oostelbeers?

Zorg en onderwijs in de buurt van Langereijt 2 A: ziekenhuis op 15.3 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 4.7 km.