eengezinswoning Langereijt 1 Oost West en Middelbeers

Langereijt 1, 5091 JP Oost West en Middelbeers

70 m² Bouwjaar 1927 3 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Langereijt 1 is een eengezinswoning in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
70 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Langereijt 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langereijt 1

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.3 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

11 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

1215 Inwoners
505 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Oostelbeers
80% Koopwoningen
2.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langereijt 1

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Langereijt 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Langereijt 1?

De prijsindicatie voor Langereijt 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostelbeers is €427.000. Dat komt neer op circa €6.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langereijt 1 zich tot de wijk Oostelbeers?

Langereijt 1 is een eengezinswoning van 70 m² in de wijk Oostelbeers. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langereijt 1?

Langereijt 1 is een eengezinswoning in Oostelbeers, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Langereijt 1 vergeleken met de buurt?

Langereijt 1 heeft 70 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langereijt 1 en wat betekent dat?

Langereijt 1 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Langereijt 1?

Langereijt 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oostelbeers?

De wijk Oostelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostelbeers?

Vanuit Langereijt 1 in Oostelbeers bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 0.2 km.