Streetview Esperenweg 10 Oost West en Middelbeers

Esperenweg 10, 5091 JM Oost West en Middelbeers

165 m² Bouwjaar 1957 Label E

Esperenweg 10 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 3470 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
3470 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Esperenweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esperenweg 10

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
200.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
303.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

11 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.8 km
Horeca

Restaurant

2.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

665 Inwoners
240 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
232 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Oostelbeers
86% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Esperenweg 10

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Esperenweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Esperenweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Oostelbeers is €581.000. Dat komt neer op circa €3.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esperenweg 10 zich tot de wijk Verspreide huizen Oostelbeers?

Esperenweg 10 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Verspreide huizen Oostelbeers. De buurt telt 232 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esperenweg 10?

Esperenweg 10 is een woonhuis in Verspreide huizen Oostelbeers, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Esperenweg 10 vergeleken met de buurt?

Esperenweg 10 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3470 m². In Verspreide huizen Oostelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esperenweg 10 en wat betekent dat?

Esperenweg 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.88 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Oostelbeers?

De wijk Verspreide huizen Oostelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Oostelbeers?

Vanuit Esperenweg 10 in Verspreide huizen Oostelbeers bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 1 km.