Streetview Doornboomstraat 24 A Oost West en Middelbeers

Doornboomstraat 24 A, 5091 CB Oost West en Middelbeers

39 m² Bouwjaar 1901 Label A

Doornboomstraat 24 A is een appartement in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
39 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Doornboomstraat 24 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Doornboomstraat 24 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

2750 Inwoners
1180 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1229 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Middelbeers
78% Koopwoningen
2.880 Inwoners per km²

Locatie van Doornboomstraat 24 A

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Doornboomstraat 24 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Doornboomstraat 24 A?

De gemiddelde woningwaarde in Middelbeers is €430.000. Dat komt neer op circa €11.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Doornboomstraat 24 A zich tot de wijk Middelbeers?

Doornboomstraat 24 A is een appartement van 39 m² in de wijk Middelbeers. De buurt telt 1.229 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Doornboomstraat 24 A?

Doornboomstraat 24 A is een appartement in Middelbeers, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Doornboomstraat 24 A vergeleken met de buurt?

Doornboomstraat 24 A heeft 39 m² woonoppervlakte. In Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Doornboomstraat 24 A en wat betekent dat?

Doornboomstraat 24 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Middelbeers?

De wijk Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelbeers?

Vanuit Doornboomstraat 24 A in Middelbeers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middelbeers?

Zorg en onderwijs in de buurt van Doornboomstraat 24 A: ziekenhuis op 16.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 6.3 km.