Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 443 m²
Steenfortseweg 3 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 443 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steenfortseweg 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
13.4 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
7.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
15.4 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
7.8 kmBioscoop
13.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Middelbeers is €604.000. Dat komt neer op circa €2.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteenfortseweg 3 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Verspreide huizen Middelbeers. De buurt telt 233 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 89 inwoners per km².
Steenfortseweg 3 is een woonhuis in Verspreide huizen Middelbeers, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Steenfortseweg 3 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 443 m². In Verspreide huizen Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Steenfortseweg 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.66 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Steenfortseweg 3 in Verspreide huizen Middelbeers bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 13.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steenfortseweg 3: ziekenhuis op 15.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 7.3 km.