Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 51 m²
Oranjestraat 59 is een woning in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranjestraat 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
12.5 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
6.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
16.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
7.2 kmBioscoop
12.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middelbeers is €430.000. Dat komt neer op circa €8.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranjestraat 59 is een woning van 51 m² in de wijk Middelbeers. De buurt telt 1.229 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.880 inwoners per km².
Oranjestraat 59 is een woning in Middelbeers, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Oranjestraat 59 heeft 51 m² woonoppervlakte. In Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Oranjestraat 59 in Middelbeers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranjestraat 59: ziekenhuis op 16.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 6.3 km.
Recreatie nabij Middelbeers: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Oranjestraat 59 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Middelbeers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.