2-onder-1-kapwoning Oranjestraat 23 Oost West en Middelbeers

Oranjestraat 23, 5091 BK Oost West en Middelbeers

134 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Oranjestraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 330 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
330 m²
Inhoud
788 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Oranjestraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjestraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

2750 Inwoners
1180 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1229 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Middelbeers
78% Koopwoningen
2.880 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjestraat 23

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Oranjestraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjestraat 23?

De prijsindicatie voor Oranjestraat 23 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelbeers is €430.000. Dat komt neer op circa €3.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjestraat 23 zich tot de wijk Middelbeers?

Oranjestraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning van 134 m² in de wijk Middelbeers. De buurt telt 1.229 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjestraat 23?

Oranjestraat 23 is een 2-onder-1-kapwoning in Middelbeers, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranjestraat 23 vergeleken met de buurt?

Oranjestraat 23 heeft 134 m² woonoppervlakte en 788 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjestraat 23 en wat betekent dat?

Oranjestraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjestraat 23?

Oranjestraat 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Middelbeers?

De wijk Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelbeers?

Vanuit Oranjestraat 23 in Middelbeers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 0.4 km.