Streetview Hertog Janstraat 22 Oost West en Middelbeers

Hertog Janstraat 22, 5091 BJ Oost West en Middelbeers

234 m² Bouwjaar 1949 Label C

Hertog Janstraat 22 is een woonhuis in Oost West en Middelbeers, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
234 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Hertog Janstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertog Janstraat 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
36.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oost West en Middelbeers

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Oost West en Middelbeers

2750 Inwoners
1180 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1229 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Middelbeers
78% Koopwoningen
2.880 Inwoners per km²

Locatie van Hertog Janstraat 22

Vergelijkbare woningen in Oost West en Middelbeers

Veelgestelde vragen over Hertog Janstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertog Janstraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in Middelbeers is €430.000. Dat komt neer op circa €1.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertog Janstraat 22 zich tot de wijk Middelbeers?

Hertog Janstraat 22 is een woonhuis van 234 m² in de wijk Middelbeers. De buurt telt 1.229 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.880 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertog Janstraat 22?

Hertog Janstraat 22 is een woonhuis in Middelbeers, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertog Janstraat 22 vergeleken met de buurt?

Hertog Janstraat 22 heeft 234 m² woonoppervlakte. In Middelbeers ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertog Janstraat 22 en wat betekent dat?

Hertog Janstraat 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.4 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Middelbeers?

De wijk Middelbeers in Oost West en Middelbeers (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelbeers?

Vanuit Hertog Janstraat 22 in Middelbeers bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Middelbeers?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hertog Janstraat 22: ziekenhuis op 16.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 6.3 km.