Streetview Bastion 21 Oost-Souburg

Bastion 21, 4388 WH Oost-Souburg

196 m² Bouwjaar 2000

Bastion 21 is een woonhuis in Oost-Souburg, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 263 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
263 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bastion 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

2090 Inwoners
915 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
914 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Schoonenburg - Groot Abeele
75% Koopwoningen
3.163 Inwoners per km²

Locatie van Bastion 21

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Bastion 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Bastion 21?

De gemiddelde woningwaarde in Schoonenburg - Groot Abeele is €241.000. Dat komt neer op circa €1.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bastion 21 zich tot de wijk Schoonenburg - Groot Abeele?

Bastion 21 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Schoonenburg - Groot Abeele. De buurt telt 914 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.163 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bastion 21?

Bastion 21 is een woonhuis in Schoonenburg - Groot Abeele, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bastion 21 vergeleken met de buurt?

Bastion 21 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 263 m². In Schoonenburg - Groot Abeele ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schoonenburg - Groot Abeele?

De wijk Schoonenburg - Groot Abeele in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schoonenburg - Groot Abeele?

Vanuit Bastion 21 in Schoonenburg - Groot Abeele bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schoonenburg - Groot Abeele?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bastion 21: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schoonenburg - Groot Abeele?

Recreatie nabij Schoonenburg - Groot Abeele: restaurant (0.8 km), cafe (1.7 km).