Tussenwoning Esdoornstraat 69 Oost-Souburg

Esdoornstraat 69, 4388 PJ Oost-Souburg

116 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Esdoornstraat 69 is een tussenwoning in Oost-Souburg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Esdoornstraat 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esdoornstraat 69

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Oost-Souburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Oost-Souburg

1705 Inwoners
815 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
810 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Molenweg e.o.
48% Koopwoningen
5.850 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Esdoornstraat 69

Vergelijkbare woningen in Oost-Souburg

Veelgestelde vragen over Esdoornstraat 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Esdoornstraat 69?

De prijsindicatie voor Esdoornstraat 69 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenweg e.o. is €194.000. Dat komt neer op circa €1.672 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esdoornstraat 69 zich tot de wijk Molenweg e.o.?

Esdoornstraat 69 is een tussenwoning van 116 m² in de wijk Molenweg e.o.. De buurt telt 810 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.850 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esdoornstraat 69?

Esdoornstraat 69 is een tussenwoning in Molenweg e.o., gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Esdoornstraat 69 vergeleken met de buurt?

Esdoornstraat 69 heeft 116 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Molenweg e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esdoornstraat 69 en wat betekent dat?

Esdoornstraat 69 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Esdoornstraat 69?

Esdoornstraat 69 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenweg e.o.?

De wijk Molenweg e.o. in Oost-Souburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenweg e.o.?

Vanuit Esdoornstraat 69 in Molenweg e.o. bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.