Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Burgemeester G W Stroinkweg 121 A Onna

Burgemeester G W Stroinkweg 121 A, 8344 XN Onna

179 m² Bouwjaar 1978 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Burgemeester G W Stroinkweg 121 A is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Onna, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 1085 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1085 m²
Inhoud
642 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Ligging
Aan rustige weg, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester G W Stroinkweg 121 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester G W Stroinkweg 121 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Onna

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Onna

95 Inwoners
45 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
48 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Onna
75% Koopwoningen
644 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester G W Stroinkweg 121 A

Vergelijkbare woningen in Onna

Veelgestelde vragen over Burgemeester G W Stroinkweg 121 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester G W Stroinkweg 121 A?

De prijsindicatie voor Burgemeester G W Stroinkweg 121 A ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Onna is €330.000. Dat komt neer op circa €1.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester G W Stroinkweg 121 A zich tot de wijk Onna?

Burgemeester G W Stroinkweg 121 A is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 179 m² in de wijk Onna. De buurt telt 48 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 644 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester G W Stroinkweg 121 A?

Burgemeester G W Stroinkweg 121 A is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Onna, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester G W Stroinkweg 121 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester G W Stroinkweg 121 A heeft 179 m² woonoppervlakte en 642 m³ inhoud. Het perceel is 1085 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Onna ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester G W Stroinkweg 121 A en wat betekent dat?

Burgemeester G W Stroinkweg 121 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Burgemeester G W Stroinkweg 121 A?

Burgemeester G W Stroinkweg 121 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Onna?

De wijk Onna in Onna (Overijssel) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Onna?

Vanuit Burgemeester G W Stroinkweg 121 A in Onna bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.