Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Zadelmaker 63 Oldenzaal

Zadelmaker 63, 7577 TJ Oldenzaal

230 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zadelmaker 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oldenzaal, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 341 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
341 m²
Inhoud
950 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zadelmaker 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zadelmaker 63

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
24.8%
CO₂-emissie
20.71 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, gashaard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (112.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

5290 Inwoners
2010 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2050 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde De Graven Es
86% Koopwoningen
2.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zadelmaker 63

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Zadelmaker 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Zadelmaker 63?

De prijsindicatie voor Zadelmaker 63 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in De Graven Es is €429.000. Dat komt neer op circa €1.865 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zadelmaker 63 zich tot de wijk De Graven Es?

Zadelmaker 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 230 m² in de wijk De Graven Es. De buurt telt 2.050 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zadelmaker 63?

Zadelmaker 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Graven Es, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zadelmaker 63 vergeleken met de buurt?

Zadelmaker 63 heeft 230 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Het perceel is 341 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In De Graven Es ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zadelmaker 63 en wat betekent dat?

Zadelmaker 63 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zadelmaker 63?

Zadelmaker 63 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 112 m².

Hoe is de woningmarkt in De Graven Es?

De wijk De Graven Es in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Graven Es?

Vanuit Zadelmaker 63 in De Graven Es bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.