Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Hoefsmid 6 Oldenzaal

Hoefsmid 6, 7577 TH Oldenzaal

165 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hoefsmid 6 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Oldenzaal, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 239 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
239 m²
Inhoud
643 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hoefsmid 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoefsmid 6

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

5290 Inwoners
2010 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2050 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde De Graven Es
86% Koopwoningen
2.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoefsmid 6

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Hoefsmid 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoefsmid 6?

De prijsindicatie voor Hoefsmid 6 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in De Graven Es is €429.000. Dat komt neer op circa €2.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoefsmid 6 zich tot de wijk De Graven Es?

Hoefsmid 6 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 165 m² in de wijk De Graven Es. De buurt telt 2.050 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoefsmid 6?

Hoefsmid 6 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Graven Es, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hoefsmid 6 vergeleken met de buurt?

Hoefsmid 6 heeft 165 m² woonoppervlakte en 643 m³ inhoud. Het perceel is 239 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Graven Es ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoefsmid 6 en wat betekent dat?

Hoefsmid 6 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoefsmid 6?

Hoefsmid 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Graven Es?

De wijk De Graven Es in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Graven Es?

Vanuit Hoefsmid 6 in De Graven Es bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.