Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 500 m²
Weerselosestraat 73 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m² en een perceel van 500 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weerselosestraat 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Graven Es is €429.000. Dat komt neer op circa €1.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeerselosestraat 73 is een woonhuis van 236 m² in de wijk De Graven Es. De buurt telt 2.050 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.184 inwoners per km².
Weerselosestraat 73 is een woonhuis in De Graven Es, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Weerselosestraat 73 heeft 236 m² woonoppervlakte. Het perceel is 500 m². In De Graven Es ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Graven Es in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Weerselosestraat 73 in De Graven Es bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weerselosestraat 73: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij De Graven Es: restaurant (1.6 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Weerselosestraat 73 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Graven Es. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.