Streetview Oude Ootmarsumsestraat 26 Oldenzaal

Oude Ootmarsumsestraat 26, 7577 PG Oldenzaal

92 m² Bouwjaar 1931 Label G

Oude Ootmarsumsestraat 26 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m² en een perceel van 300 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
300 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oude Ootmarsumsestraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Ootmarsumsestraat 26

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
205.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
396.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
61 Woningvoorraad
€512.000 Gem. woningwaarde Bekspring
89% Koopwoningen
268 Inwoners per km²

Locatie van Oude Ootmarsumsestraat 26

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Oude Ootmarsumsestraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Ootmarsumsestraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Bekspring is €512.000. Dat komt neer op circa €5.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Ootmarsumsestraat 26 zich tot de wijk Bekspring?

Oude Ootmarsumsestraat 26 is een woonhuis van 92 m² in de wijk Bekspring. De buurt telt 61 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 268 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Ootmarsumsestraat 26?

Oude Ootmarsumsestraat 26 is een woonhuis in Bekspring, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Ootmarsumsestraat 26 vergeleken met de buurt?

Oude Ootmarsumsestraat 26 heeft 92 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². In Bekspring ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Ootmarsumsestraat 26 en wat betekent dat?

Oude Ootmarsumsestraat 26 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-12-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.79 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bekspring?

De wijk Bekspring in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bekspring?

Vanuit Oude Ootmarsumsestraat 26 in Bekspring bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.1 km.