Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Inhoud
- 556 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Hobolaan 25 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 254 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hobolaan 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
12.4 kmDe prijsindicatie voor Hobolaan 25 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in De Graven Es is €429.000. Dat komt neer op circa €2.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHobolaan 25 is een woonhuis van 157 m² in de wijk De Graven Es. De buurt telt 2.050 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.184 inwoners per km².
Hobolaan 25 is een woonhuis in De Graven Es, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hobolaan 25 heeft 157 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Graven Es ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hobolaan 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Hobolaan 25 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Graven Es in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Hobolaan 25 in De Graven Es bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hobolaan 25: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.