Streetview Kretalaan 75 Oldenzaal

Kretalaan 75, 7577 KK Oldenzaal

190 m² Bouwjaar 1991 Label B

Kretalaan 75 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 496 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €429.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
496 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kretalaan 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kretalaan 75

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
126.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

5290 Inwoners
2010 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2050 Woningvoorraad
€429.000 Gem. woningwaarde De Graven Es
86% Koopwoningen
2.184 Inwoners per km²

Locatie van Kretalaan 75

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Kretalaan 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Kretalaan 75?

De prijsindicatie voor Kretalaan 75 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in De Graven Es is €429.000. Dat komt neer op circa €2.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kretalaan 75 zich tot de wijk De Graven Es?

Kretalaan 75 is een woonhuis van 190 m² in de wijk De Graven Es. De buurt telt 2.050 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kretalaan 75?

Kretalaan 75 is een woonhuis in De Graven Es, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kretalaan 75 vergeleken met de buurt?

Kretalaan 75 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 496 m². In De Graven Es ligt de gemiddelde woningwaarde op €429.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kretalaan 75 en wat betekent dat?

Kretalaan 75 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.52 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Graven Es?

De wijk De Graven Es in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €429.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Graven Es?

Vanuit Kretalaan 75 in De Graven Es bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Graven Es?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kretalaan 75: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.4 km.