Streetview Dravik 19 Oldenzaal

Dravik 19, 7577 CG Oldenzaal

215 m² Bouwjaar 2000

Dravik 19 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 604 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
604 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dravik 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.8 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

4475 Inwoners
1825 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1840 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde De Essen
83% Koopwoningen
4.178 Inwoners per km²

Locatie van Dravik 19

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Dravik 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Dravik 19?

De gemiddelde woningwaarde in De Essen is €341.000. Dat komt neer op circa €1.586 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dravik 19 zich tot de wijk De Essen?

Dravik 19 is een woonhuis van 215 m² in de wijk De Essen. De buurt telt 1.840 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.178 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dravik 19?

Dravik 19 is een woonhuis in De Essen, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dravik 19 vergeleken met de buurt?

Dravik 19 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 604 m². In De Essen ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Essen?

De wijk De Essen in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 4.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Essen?

Vanuit Dravik 19 in De Essen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Essen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dravik 19: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Essen?

Recreatie nabij De Essen: restaurant (0.8 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dravik 19?

Een woningrapport voor Dravik 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Essen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2000, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.