Eengezinswoning, eindwoning Vlier 35 Oldenzaal

Vlier 35, 7577 AP Oldenzaal

103 m² Bouwjaar 1980 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Vlier 35 is een eengezinswoning, eindwoning in Oldenzaal, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 130 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vlier 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vlier 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.61
CO₂-emissie
5481.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.8 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

4475 Inwoners
1825 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1840 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde De Essen
83% Koopwoningen
4.178 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vlier 35

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Vlier 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Vlier 35?

De prijsindicatie voor Vlier 35 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Essen is €341.000. Dat komt neer op circa €3.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vlier 35 zich tot de wijk De Essen?

Vlier 35 is een eengezinswoning, eindwoning van 103 m² in de wijk De Essen. De buurt telt 1.840 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.178 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vlier 35?

Vlier 35 is een eengezinswoning, eindwoning in De Essen, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vlier 35 vergeleken met de buurt?

Vlier 35 heeft 103 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Essen ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vlier 35 en wat betekent dat?

Vlier 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-10-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5481.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vlier 35?

Vlier 35 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in De Essen?

De wijk De Essen in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 4.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Essen?

Vanuit Vlier 35 in De Essen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 0.7 km.