Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 287 m²
- Perceeloppervlakte
- 2150 m²
- Inhoud
- 1450 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Sportlaan 36 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m², een perceel van 2150 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sportlaan 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
11.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Thij is €292.000. Dat komt neer op circa €1.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSportlaan 36 is een woonhuis van 287 m² in de wijk De Thij. De buurt telt 2.569 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.868 inwoners per km².
Sportlaan 36 is een woonhuis in De Thij, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Sportlaan 36 heeft 287 m² woonoppervlakte en 1450 m³ inhoud. Het perceel is 2150 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In De Thij ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sportlaan 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-05-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Sportlaan 36 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk De Thij in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Sportlaan 36 in De Thij bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sportlaan 36: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.