Streetview Sportlaan 10 C Oldenzaal

Sportlaan 10 C, 7576 WV Oldenzaal

308 m² Bouwjaar 2005

Sportlaan 10 C is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 308 m² en een perceel van 920 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
308 m²
Perceeloppervlakte
920 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Sportlaan 10 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

5855 Inwoners
2510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2569 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde De Thij
68% Koopwoningen
2.868 Inwoners per km²

Locatie van Sportlaan 10 C

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Sportlaan 10 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Sportlaan 10 C?

De gemiddelde woningwaarde in De Thij is €292.000. Dat komt neer op circa €948 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sportlaan 10 C zich tot de wijk De Thij?

Sportlaan 10 C is een woonhuis van 308 m² in de wijk De Thij. De buurt telt 2.569 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.868 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sportlaan 10 C?

Sportlaan 10 C is een woonhuis in De Thij, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sportlaan 10 C vergeleken met de buurt?

Sportlaan 10 C heeft 308 m² woonoppervlakte. Het perceel is 920 m². In De Thij ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Thij?

De wijk De Thij in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Thij?

Vanuit Sportlaan 10 C in De Thij bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Thij?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sportlaan 10 C: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Thij?

Recreatie nabij De Thij: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sportlaan 10 C?

Een woningrapport voor Sportlaan 10 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Thij. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2005, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.