Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 197 m²
- Perceeloppervlakte
- 1236 m²
- Inhoud
- 741 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Schipleidelaan 31 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 1236 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €392.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schipleidelaan 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
3 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
9.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Hulsbeek is €392.000. Dat komt neer op circa €1.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchipleidelaan 31 is een woonhuis van 197 m² in de wijk Het Hulsbeek. De buurt telt 153 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 60 inwoners per km².
Schipleidelaan 31 is een woonhuis in Het Hulsbeek, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Schipleidelaan 31 heeft 197 m² woonoppervlakte en 741 m³ inhoud. Het perceel is 1236 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Het Hulsbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €392.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schipleidelaan 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-02-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.65 kg/jaar.
Schipleidelaan 31 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Het Hulsbeek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €392.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Schipleidelaan 31 in Het Hulsbeek bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Schipleidelaan 31: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3 km.