Streetview Marellenkamp 27 Oldenzaal

Marellenkamp 27, 7576 GE Oldenzaal

160 m² Bouwjaar 1975 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Marellenkamp 27 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 349 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €292.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
349 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Marellenkamp 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marellenkamp 27

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

5855 Inwoners
2510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2569 Woningvoorraad
€292.000 Gem. woningwaarde De Thij
68% Koopwoningen
2.868 Inwoners per km²

Locatie van Marellenkamp 27

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Marellenkamp 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Marellenkamp 27?

De prijsindicatie voor Marellenkamp 27 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in De Thij is €292.000. Dat komt neer op circa €1.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marellenkamp 27 zich tot de wijk De Thij?

Marellenkamp 27 is een woonhuis van 160 m² in de wijk De Thij. De buurt telt 2.569 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.868 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marellenkamp 27?

Marellenkamp 27 is een woonhuis in De Thij, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marellenkamp 27 vergeleken met de buurt?

Marellenkamp 27 heeft 160 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 349 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Thij ligt de gemiddelde woningwaarde op €292.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marellenkamp 27 en wat betekent dat?

Marellenkamp 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-09-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marellenkamp 27?

Marellenkamp 27 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Thij?

De wijk De Thij in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €292.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Thij?

Vanuit Marellenkamp 27 in De Thij bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.1 km.