Streetview Elsmorsweg 8 Oldenzaal

Elsmorsweg 8, 7575 PD Oldenzaal

335 m² Bouwjaar 1988 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Elsmorsweg 8 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 335 m², een perceel van 3395 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
335 m²
Perceeloppervlakte
3395 m²
Inhoud
980 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Elsmorsweg 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elsmorsweg 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

200 Inwoners
75 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
83 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Eekte-Hazewinkel
72% Koopwoningen
69 Inwoners per km²

Locatie van Elsmorsweg 8

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Elsmorsweg 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Elsmorsweg 8?

De gemiddelde woningwaarde in Eekte-Hazewinkel is €416.000. Dat komt neer op circa €1.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elsmorsweg 8 zich tot de wijk Eekte-Hazewinkel?

Elsmorsweg 8 is een woonhuis van 335 m² in de wijk Eekte-Hazewinkel. De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 69 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elsmorsweg 8?

Elsmorsweg 8 is een woonhuis in Eekte-Hazewinkel, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Elsmorsweg 8 vergeleken met de buurt?

Elsmorsweg 8 heeft 335 m² woonoppervlakte en 980 m³ inhoud. Het perceel is 3395 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Eekte-Hazewinkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elsmorsweg 8 en wat betekent dat?

Elsmorsweg 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elsmorsweg 8?

Elsmorsweg 8 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eekte-Hazewinkel?

De wijk Eekte-Hazewinkel in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eekte-Hazewinkel?

Vanuit Elsmorsweg 8 in Eekte-Hazewinkel bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.