Streetview Elsmorsweg 42 Oldenzaal

Elsmorsweg 42, 7575 PD Oldenzaal

155 m² Bouwjaar 1964

Elsmorsweg 42 is een appartement in Oldenzaal, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Elsmorsweg 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

200 Inwoners
75 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
83 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Eekte-Hazewinkel
72% Koopwoningen
69 Inwoners per km²

Locatie van Elsmorsweg 42

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Elsmorsweg 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Elsmorsweg 42?

De gemiddelde woningwaarde in Eekte-Hazewinkel is €416.000. Dat komt neer op circa €2.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elsmorsweg 42 zich tot de wijk Eekte-Hazewinkel?

Elsmorsweg 42 is een appartement van 155 m² in de wijk Eekte-Hazewinkel. De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 69 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elsmorsweg 42?

Elsmorsweg 42 is een appartement in Eekte-Hazewinkel, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Elsmorsweg 42 vergeleken met de buurt?

Elsmorsweg 42 heeft 155 m² woonoppervlakte. In Eekte-Hazewinkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Eekte-Hazewinkel?

De wijk Eekte-Hazewinkel in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eekte-Hazewinkel?

Vanuit Elsmorsweg 42 in Eekte-Hazewinkel bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eekte-Hazewinkel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elsmorsweg 42: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Eekte-Hazewinkel?

Recreatie nabij Eekte-Hazewinkel: restaurant (1.2 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Elsmorsweg 42?

Een woningrapport voor Elsmorsweg 42 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Eekte-Hazewinkel. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.