Streetview Schelmaatstraat 10 A Oldenzaal

Schelmaatstraat 10 A, 7575 BD Oldenzaal

310 m² Bouwjaar 1980 9 kamers 3 slaapkamers Label B

Schelmaatstraat 10 A is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 310 m², een perceel van 559 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
310 m²
Perceeloppervlakte
559 m²
Inhoud
890 m³
Kamers
9
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schelmaatstraat 10 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schelmaatstraat 10 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

200 Inwoners
75 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
83 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Eekte-Hazewinkel
72% Koopwoningen
69 Inwoners per km²

Locatie van Schelmaatstraat 10 A

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Schelmaatstraat 10 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Schelmaatstraat 10 A?

De prijsindicatie voor Schelmaatstraat 10 A ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Eekte-Hazewinkel is €416.000. Dat komt neer op circa €1.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schelmaatstraat 10 A zich tot de wijk Eekte-Hazewinkel?

Schelmaatstraat 10 A is een woonhuis van 310 m² in de wijk Eekte-Hazewinkel. De buurt telt 83 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 69 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schelmaatstraat 10 A?

Schelmaatstraat 10 A is een woonhuis in Eekte-Hazewinkel, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schelmaatstraat 10 A vergeleken met de buurt?

Schelmaatstraat 10 A heeft 310 m² woonoppervlakte en 890 m³ inhoud. Het perceel is 559 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Eekte-Hazewinkel ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schelmaatstraat 10 A en wat betekent dat?

Schelmaatstraat 10 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Schelmaatstraat 10 A?

Schelmaatstraat 10 A heeft 9 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Eekte-Hazewinkel?

De wijk Eekte-Hazewinkel in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eekte-Hazewinkel?

Vanuit Schelmaatstraat 10 A in Eekte-Hazewinkel bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1 km.