Streetview Bisschop Balderikstraat 10 Oldenzaal

Bisschop Balderikstraat 10, 7575 AJ Oldenzaal

174 m² Bouwjaar 2018 8 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Bisschop Balderikstraat 10 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 407 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
407 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bisschop Balderikstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bisschop Balderikstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
104.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
38.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
78%
CO₂-emissie
8.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3910 Inwoners
1855 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1899 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Zuid-Berghuizen
52% Koopwoningen
2.093 Inwoners per km²

Locatie van Bisschop Balderikstraat 10

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Bisschop Balderikstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Bisschop Balderikstraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Berghuizen is €281.000. Dat komt neer op circa €1.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bisschop Balderikstraat 10 zich tot de wijk Zuid-Berghuizen?

Bisschop Balderikstraat 10 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Zuid-Berghuizen. De buurt telt 1.899 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bisschop Balderikstraat 10?

Bisschop Balderikstraat 10 is een woonhuis in Zuid-Berghuizen, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bisschop Balderikstraat 10 vergeleken met de buurt?

Bisschop Balderikstraat 10 heeft 174 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 407 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zuid-Berghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bisschop Balderikstraat 10 en wat betekent dat?

Bisschop Balderikstraat 10 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bisschop Balderikstraat 10?

Bisschop Balderikstraat 10 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zuid-Berghuizen?

De wijk Zuid-Berghuizen in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid-Berghuizen?