Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Uiverstraat 14 Oldenzaal

Uiverstraat 14, 7574 BB Oldenzaal

120 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Uiverstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oldenzaal, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 241 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
241 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Uiverstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uiverstraat 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (104.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3910 Inwoners
1855 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1899 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Zuid-Berghuizen
52% Koopwoningen
2.093 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Uiverstraat 14

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Uiverstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Uiverstraat 14?

De prijsindicatie voor Uiverstraat 14 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Berghuizen is €281.000. Dat komt neer op circa €2.342 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uiverstraat 14 zich tot de wijk Zuid-Berghuizen?

Uiverstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 120 m² in de wijk Zuid-Berghuizen. De buurt telt 1.899 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uiverstraat 14?

Uiverstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zuid-Berghuizen, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Uiverstraat 14 vergeleken met de buurt?

Uiverstraat 14 heeft 120 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 241 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Zuid-Berghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uiverstraat 14 en wat betekent dat?

Uiverstraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Uiverstraat 14?

Uiverstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 104 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuid-Berghuizen?

De wijk Zuid-Berghuizen in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid-Berghuizen?

Vanuit Uiverstraat 14 in Zuid-Berghuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.