Streetview Enschedesestraat 127 A Oldenzaal

Enschedesestraat 127 A, 7574 AB Oldenzaal

131 m² Bouwjaar 1935 Label E

Enschedesestraat 127 A is een appartement in Oldenzaal, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
131 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Enschedesestraat 127 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Enschedesestraat 127 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.9 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3910 Inwoners
1855 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1899 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Zuid-Berghuizen
52% Koopwoningen
2.093 Inwoners per km²

Locatie van Enschedesestraat 127 A

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Enschedesestraat 127 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Enschedesestraat 127 A?

De gemiddelde woningwaarde in Zuid-Berghuizen is €281.000. Dat komt neer op circa €2.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Enschedesestraat 127 A zich tot de wijk Zuid-Berghuizen?

Enschedesestraat 127 A is een appartement van 131 m² in de wijk Zuid-Berghuizen. De buurt telt 1.899 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.093 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Enschedesestraat 127 A?

Enschedesestraat 127 A is een appartement in Zuid-Berghuizen, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Enschedesestraat 127 A vergeleken met de buurt?

Enschedesestraat 127 A heeft 131 m² woonoppervlakte. In Zuid-Berghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Enschedesestraat 127 A en wat betekent dat?

Enschedesestraat 127 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Zuid-Berghuizen?

De wijk Zuid-Berghuizen in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuid-Berghuizen?

Vanuit Enschedesestraat 127 A in Zuid-Berghuizen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuid-Berghuizen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Enschedesestraat 127 A: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.5 km.