Streetview Denekamperstraat 14 Oldenzaal

Denekamperstraat 14, 7573 GC Oldenzaal

230 m² Bouwjaar 1970 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Denekamperstraat 14 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1393 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
1393 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Denekamperstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Denekamperstraat 14

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

1105 Inwoners
525 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
534 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde De Meijbree
69% Koopwoningen
3.974 Inwoners per km²

Locatie van Denekamperstraat 14

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Denekamperstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Denekamperstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in De Meijbree is €365.000. Dat komt neer op circa €1.587 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Denekamperstraat 14 zich tot de wijk De Meijbree?

Denekamperstraat 14 is een woonhuis van 230 m² in de wijk De Meijbree. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.974 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Denekamperstraat 14?

Denekamperstraat 14 is een woonhuis in De Meijbree, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Denekamperstraat 14 vergeleken met de buurt?

Denekamperstraat 14 heeft 230 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 1393 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Meijbree ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Denekamperstraat 14 en wat betekent dat?

Denekamperstraat 14 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Denekamperstraat 14?

Denekamperstraat 14 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Meijbree?

De wijk De Meijbree in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Meijbree?

Vanuit Denekamperstraat 14 in De Meijbree bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.