Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 478 m²
Meijbreestraat 153 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m² en een perceel van 478 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meijbreestraat 153
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
12.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Meijbree is €365.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeijbreestraat 153 is een woonhuis van 217 m² in de wijk De Meijbree. De buurt telt 534 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.974 inwoners per km².
Meijbreestraat 153 is een woonhuis in De Meijbree, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Meijbreestraat 153 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 478 m². In De Meijbree ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meijbreestraat 153 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.35 kg/jaar.
De wijk De Meijbree in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Meijbreestraat 153 in De Meijbree bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meijbreestraat 153: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij De Meijbree: restaurant (0.4 km), cafe (0.3 km).