Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 289 m²
- Perceeloppervlakte
- 535 m²
- Inhoud
- 1200 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 4
Het Heuveltje 19 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 289 m², een perceel van 535 m² en 11 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Heuveltje 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.2 kmDe prijsindicatie voor Het Heuveltje 19 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Inslag-De Kleies is €310.000. Dat komt neer op circa €1.073 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Heuveltje 19 is een woonhuis van 289 m² in de wijk Het Inslag-De Kleies. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².
Het Heuveltje 19 is een woonhuis in Het Inslag-De Kleies, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Het Heuveltje 19 heeft 289 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 535 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Het Inslag-De Kleies ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Het Heuveltje 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Het Heuveltje 19 heeft 11 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Het Inslag-De Kleies in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 2.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Het Heuveltje 19 in Het Inslag-De Kleies bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.