Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kalheupinklaan 26 Oldenzaal

Kalheupinklaan 26, 7573 CV Oldenzaal

175 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Kalheupinklaan 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Oldenzaal, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 542 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
542 m²
Inhoud
648 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kalheupinklaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalheupinklaan 26

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
158.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.4%
CO₂-emissie
31.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (324.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

1835 Inwoners
770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Haerbroek-Scholtenhoek
77% Koopwoningen
1.641 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kalheupinklaan 26

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Kalheupinklaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalheupinklaan 26?

De prijsindicatie voor Kalheupinklaan 26 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €2.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalheupinklaan 26 zich tot de wijk Haerbroek-Scholtenhoek?

Kalheupinklaan 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 175 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalheupinklaan 26?

Kalheupinklaan 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kalheupinklaan 26 vergeleken met de buurt?

Kalheupinklaan 26 heeft 175 m² woonoppervlakte en 648 m³ inhoud. Het perceel is 542 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalheupinklaan 26 en wat betekent dat?

Kalheupinklaan 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kalheupinklaan 26?

Kalheupinklaan 26 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 324 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haerbroek-Scholtenhoek?

De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerbroek-Scholtenhoek?