Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 558 m²
- Perceeloppervlakte
- 803 m²
- Inhoud
- 1585 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 5
Klieveriklaan 27 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 558 m², een perceel van 803 m² en 12 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klieveriklaan 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
12.3 kmDe prijsindicatie voor Klieveriklaan 27 ligt rond €960.000 tot €1.210.000. De gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €855 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlieveriklaan 27 is een woonhuis van 558 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².
Klieveriklaan 27 is een woonhuis in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Klieveriklaan 27 heeft 558 m² woonoppervlakte en 1585 m³ inhoud. Het perceel is 803 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klieveriklaan 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Klieveriklaan 27 heeft 12 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Klieveriklaan 27 in Haerbroek-Scholtenhoek bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.