Streetview Molenkampstraat 34 Oldenzaal

Molenkampstraat 34, 7573 CA Oldenzaal

336 m² Bouwjaar 2018

Molenkampstraat 34 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 336 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
336 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Molenkampstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

1835 Inwoners
770 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
856 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Haerbroek-Scholtenhoek
77% Koopwoningen
1.641 Inwoners per km²

Locatie van Molenkampstraat 34

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Molenkampstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenkampstraat 34?

De gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €1.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenkampstraat 34 zich tot de wijk Haerbroek-Scholtenhoek?

Molenkampstraat 34 is een woonhuis van 336 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenkampstraat 34?

Molenkampstraat 34 is een woonhuis in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Molenkampstraat 34 vergeleken met de buurt?

Molenkampstraat 34 heeft 336 m² woonoppervlakte. In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Haerbroek-Scholtenhoek?

De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haerbroek-Scholtenhoek?

Vanuit Molenkampstraat 34 in Haerbroek-Scholtenhoek bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Haerbroek-Scholtenhoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenkampstraat 34: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Haerbroek-Scholtenhoek?

Recreatie nabij Haerbroek-Scholtenhoek: restaurant (0.7 km), cafe (0.5 km).