Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 259 m²
- Perceeloppervlakte
- 920 m²
Scholte Grevinkhoflaan 24 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 259 m² en een perceel van 920 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Scholte Grevinkhoflaan 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
12.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Haerbroek-Scholtenhoek is €477.000. Dat komt neer op circa €1.842 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenScholte Grevinkhoflaan 24 is een woonhuis van 259 m² in de wijk Haerbroek-Scholtenhoek. De buurt telt 856 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.641 inwoners per km².
Scholte Grevinkhoflaan 24 is een woonhuis in Haerbroek-Scholtenhoek, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Scholte Grevinkhoflaan 24 heeft 259 m² woonoppervlakte. Het perceel is 920 m². In Haerbroek-Scholtenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Scholte Grevinkhoflaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.35 kg/jaar.
De wijk Haerbroek-Scholtenhoek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 1.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Scholte Grevinkhoflaan 24 in Haerbroek-Scholtenhoek bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Scholte Grevinkhoflaan 24: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.6 km.