Eengezinswoning, vrijstaande woning Dr. Kuijperstraat 2 Oldenzaal

Dr. Kuijperstraat 2, 7572 VT Oldenzaal

120 m² Bouwjaar 1974 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Dr. Kuijperstraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oldenzaal, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 245 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Dr. Kuijperstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Kuijperstraat 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
222.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
276.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
49.66 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en houtkachel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (65.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage, carport en garage met carport
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3580 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1773 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46% Koopwoningen
4.217 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dr. Kuijperstraat 2

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Dr. Kuijperstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Kuijperstraat 2?

De prijsindicatie voor Dr. Kuijperstraat 2 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €2.450 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Kuijperstraat 2 zich tot de wijk Glinde-Hooiland?

Dr. Kuijperstraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 120 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Kuijperstraat 2?

Dr. Kuijperstraat 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dr. Kuijperstraat 2 vergeleken met de buurt?

Dr. Kuijperstraat 2 heeft 120 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Kuijperstraat 2 en wat betekent dat?

Dr. Kuijperstraat 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-09-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr. Kuijperstraat 2?

Dr. Kuijperstraat 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Glinde-Hooiland?

De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?

Vanuit Dr. Kuijperstraat 2 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.