Hoekwoning Dr. Kuijperstraat 18 Oldenzaal

Dr. Kuijperstraat 18, 7572 VT Oldenzaal

86 m² Bouwjaar 1957 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Dr. Kuijperstraat 18 is een hoekwoning in Oldenzaal, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 206 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
289 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dr. Kuijperstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dr. Kuijperstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
97.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3580 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1773 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46% Koopwoningen
4.217 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dr. Kuijperstraat 18

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Dr. Kuijperstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr. Kuijperstraat 18?

De prijsindicatie voor Dr. Kuijperstraat 18 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €3.419 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr. Kuijperstraat 18 zich tot de wijk Glinde-Hooiland?

Dr. Kuijperstraat 18 is een hoekwoning van 86 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr. Kuijperstraat 18?

Dr. Kuijperstraat 18 is een hoekwoning in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dr. Kuijperstraat 18 vergeleken met de buurt?

Dr. Kuijperstraat 18 heeft 86 m² woonoppervlakte en 289 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dr. Kuijperstraat 18 en wat betekent dat?

Dr. Kuijperstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dr. Kuijperstraat 18?

Dr. Kuijperstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Glinde-Hooiland?

De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?

Vanuit Dr. Kuijperstraat 18 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.