Eengezinswoning, tussenwoning Huurnestraat 62 Oldenzaal

Huurnestraat 62, 7572 VH Oldenzaal

96 m² Bouwjaar 1952 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Huurnestraat 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oldenzaal, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 186 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
186 m²
Inhoud
335 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Huurnestraat 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huurnestraat 62

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3580 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1773 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46% Koopwoningen
4.217 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Huurnestraat 62

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Huurnestraat 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Huurnestraat 62?

De prijsindicatie voor Huurnestraat 62 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €3.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huurnestraat 62 zich tot de wijk Glinde-Hooiland?

Huurnestraat 62 is een eengezinswoning, tussenwoning van 96 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huurnestraat 62?

Huurnestraat 62 is een eengezinswoning, tussenwoning in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Huurnestraat 62 vergeleken met de buurt?

Huurnestraat 62 heeft 96 m² woonoppervlakte en 335 m³ inhoud. Het perceel is 186 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huurnestraat 62 en wat betekent dat?

Huurnestraat 62 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Huurnestraat 62?

Huurnestraat 62 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Glinde-Hooiland?

De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?

Vanuit Huurnestraat 62 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.