Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
Dahliastraat 15 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 290 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dahliastraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
11.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €1.873 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDahliastraat 15 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².
Dahliastraat 15 is een woonhuis in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dahliastraat 15 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 290 m². In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Dahliastraat 15 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dahliastraat 15: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Glinde-Hooiland: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Dahliastraat 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Glinde-Hooiland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.