Streetview Hengelosestraat 127 Oldenzaal

Hengelosestraat 127, 7572 PA Oldenzaal

276 m² Bouwjaar 1960 Label C

Hengelosestraat 127 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 276 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €561.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
276 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hengelosestraat 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hengelosestraat 127

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
206.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.4%
CO₂-emissie
36.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

95 Inwoners
30 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
36 Woningvoorraad
€561.000 Gem. woningwaarde Jufferbeek
75% Koopwoningen
72 Inwoners per km²

Locatie van Hengelosestraat 127

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Hengelosestraat 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Hengelosestraat 127?

De gemiddelde woningwaarde in Jufferbeek is €561.000. Dat komt neer op circa €2.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hengelosestraat 127 zich tot de wijk Jufferbeek?

Hengelosestraat 127 is een woonhuis van 276 m² in de wijk Jufferbeek. De buurt telt 36 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 72 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hengelosestraat 127?

Hengelosestraat 127 is een woonhuis in Jufferbeek, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hengelosestraat 127 vergeleken met de buurt?

Hengelosestraat 127 heeft 276 m² woonoppervlakte. In Jufferbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €561.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hengelosestraat 127 en wat betekent dat?

Hengelosestraat 127 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jufferbeek?

De wijk Jufferbeek in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €561.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jufferbeek?

Vanuit Hengelosestraat 127 in Jufferbeek bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jufferbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hengelosestraat 127: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 2.7 km.