Streetview Anton Geesinkstraat 30 Oldenzaal

Anton Geesinkstraat 30, 7572 EG Oldenzaal

407 m² Bouwjaar 1999 10 kamers 4 slaapkamers Label B

Anton Geesinkstraat 30 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 407 m², een perceel van 1252 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
407 m²
Perceeloppervlakte
1252 m²
Inhoud
1713 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anton Geesinkstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anton Geesinkstraat 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3580 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1773 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46% Koopwoningen
4.217 Inwoners per km²

Locatie van Anton Geesinkstraat 30

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Anton Geesinkstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Anton Geesinkstraat 30?

De prijsindicatie voor Anton Geesinkstraat 30 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anton Geesinkstraat 30 zich tot de wijk Glinde-Hooiland?

Anton Geesinkstraat 30 is een woonhuis van 407 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anton Geesinkstraat 30?

Anton Geesinkstraat 30 is een woonhuis in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anton Geesinkstraat 30 vergeleken met de buurt?

Anton Geesinkstraat 30 heeft 407 m² woonoppervlakte en 1713 m³ inhoud. Het perceel is 1252 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anton Geesinkstraat 30 en wat betekent dat?

Anton Geesinkstraat 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-05-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anton Geesinkstraat 30?

Anton Geesinkstraat 30 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Glinde-Hooiland?

De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?

Vanuit Anton Geesinkstraat 30 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.