Streetview Anton Geesinkstraat 26 Oldenzaal

Anton Geesinkstraat 26, 7572 EG Oldenzaal

314 m² Bouwjaar 1999 Label B

Anton Geesinkstraat 26 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m² en een perceel van 1161 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €294.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
314 m²
Perceeloppervlakte
1161 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anton Geesinkstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anton Geesinkstraat 26

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

3580 Inwoners
1730 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1773 Woningvoorraad
€294.000 Gem. woningwaarde Glinde-Hooiland
46% Koopwoningen
4.217 Inwoners per km²

Locatie van Anton Geesinkstraat 26

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Anton Geesinkstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Anton Geesinkstraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Glinde-Hooiland is €294.000. Dat komt neer op circa €936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anton Geesinkstraat 26 zich tot de wijk Glinde-Hooiland?

Anton Geesinkstraat 26 is een woonhuis van 314 m² in de wijk Glinde-Hooiland. De buurt telt 1.773 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.217 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anton Geesinkstraat 26?

Anton Geesinkstraat 26 is een woonhuis in Glinde-Hooiland, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anton Geesinkstraat 26 vergeleken met de buurt?

Anton Geesinkstraat 26 heeft 314 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1161 m². In Glinde-Hooiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €294.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anton Geesinkstraat 26 en wat betekent dat?

Anton Geesinkstraat 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-05-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Glinde-Hooiland?

De wijk Glinde-Hooiland in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 3.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €294.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?

Vanuit Anton Geesinkstraat 26 in Glinde-Hooiland bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Glinde-Hooiland?