Eengezinswoning, vrijstaande woning Inslagstraat 23 Oldenzaal

Inslagstraat 23, 7572 CL Oldenzaal

182 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Inslagstraat 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Oldenzaal, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 777 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
777 m²
Inhoud
889 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Inslagstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Inslagstraat 23

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
170.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
256.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (391.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en garage met carport
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

2520 Inwoners
1265 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Het Inslag-De Kleies
49% Koopwoningen
3.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Inslagstraat 23

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Inslagstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Inslagstraat 23?

De prijsindicatie voor Inslagstraat 23 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Inslag-De Kleies is €310.000. Dat komt neer op circa €1.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Inslagstraat 23 zich tot de wijk Het Inslag-De Kleies?

Inslagstraat 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 182 m² in de wijk Het Inslag-De Kleies. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Inslagstraat 23?

Inslagstraat 23 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Het Inslag-De Kleies, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Inslagstraat 23 vergeleken met de buurt?

Inslagstraat 23 heeft 182 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 777 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Het Inslag-De Kleies ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Inslagstraat 23 en wat betekent dat?

Inslagstraat 23 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-26. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Inslagstraat 23?

Inslagstraat 23 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 391 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Het Inslag-De Kleies?

De wijk Het Inslag-De Kleies in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 2.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Inslag-De Kleies?