Streetview Berkstraat 26 Oldenzaal

Berkstraat 26, 7572 CC Oldenzaal

208 m² Bouwjaar 1925 Label B

Berkstraat 26 is een woonhuis in Oldenzaal, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 325 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
325 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Berkstraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berkstraat 26

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
162.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
29.8%
CO₂-emissie
34.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Oldenzaal

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Oldenzaal

2520 Inwoners
1265 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1335 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Het Inslag-De Kleies
49% Koopwoningen
3.558 Inwoners per km²

Locatie van Berkstraat 26

Vergelijkbare woningen in Oldenzaal

Veelgestelde vragen over Berkstraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Berkstraat 26?

De gemiddelde woningwaarde in Het Inslag-De Kleies is €310.000. Dat komt neer op circa €1.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berkstraat 26 zich tot de wijk Het Inslag-De Kleies?

Berkstraat 26 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Het Inslag-De Kleies. De buurt telt 1.335 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berkstraat 26?

Berkstraat 26 is een woonhuis in Het Inslag-De Kleies, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Berkstraat 26 vergeleken met de buurt?

Berkstraat 26 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 325 m². In Het Inslag-De Kleies ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berkstraat 26 en wat betekent dat?

Berkstraat 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.69 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Inslag-De Kleies?

De wijk Het Inslag-De Kleies in Oldenzaal (Overijssel) kenmerkt zich door 2.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Inslag-De Kleies?

Vanuit Berkstraat 26 in Het Inslag-De Kleies bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Inslag-De Kleies?